Ništa novo u Francuskoj: PSG i dalje dominira

Nova pobjeda Parižana

Paris Saint-Germain dominaciju u francuskoj Ligue 1 nastavio je večerašnjom pobjedom nad Bastijom.

Izabranici Laurenta Blanca u susretu 20. kola na svom terenu dočekali su Bastiju i na kraju zasluženo slavili rezultatom 2:0, a za prvi gol na utakmici pobrinuo se Silva u 29. minuti.

Domaći tim se nakon vodstva dodatno otvorio i nastavio stvarati šanse pred golom Bastije, što samo deset minuta kasnije dolazi na naplatu i prednost za konačnih 2:0 udvostručuje Maxwell.

Ovim trijumfom Parižani su zadržali lidersku poziciju i trenutno imaju 54 boda u francuskom šampionatu.