Igman slavio pogotkom sa 11 metara, Haračić ostavio nadu GOŠK-u

Prva liga FBiH, 28. kolo

S. Mlaćo
U derbiju kola danas su snage odmjerili Igman i Gradina iz Srebrenika.

Na kraju je završilo 1:0 za domaće koji su i dalje favorit za naslov prvaka.

Gosti su prvi zaprijetili i to preko Mustafića, a zatim potpuno 'nestali' sa terena.

Igman je dominirao, te do kraja prvog poluvremena preko Kašića sa 11 metara dolaze domaći u vodstvo.

Igman je bio bolji i u drugom dijelu, dok su gosti se odlučili za defanzivnu taktiku, a priliku je imao Mehanović, no kada je šutirao, oklijevao je.

Domaći su do kraja zadržali prednost, gosti nisu pokazali veliku želju za ofanzivu, te je ostalo 1:0.

U Gračanici su igrali Bratstvo i GOŠK (1:2).

Gosti su bili bolji u prvom dijelu te vodili golom Haračića sa 1:0.

Domaći u nastavku kreću ofanzivnije, pa u 60. minuti Poturalić nakon kornera matira domaćeg golmana i to je 1:1.

Do kraja se gosti nisu predavali i Haračić u sudijskoj nadoknadi pogađa za 1:2.

Igman sada i dalje ima dva boda prednosti nad GOŠK-om.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Igman – OFK Gradina 1:0

NK Bratstvo – NK GOŠK 1:2

Zaprati FK Igman Konjic, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Igman Konjic Moje Teme

DV69
Hahahah ko će sve bit prvak Boze ti sačuvaj. Kakvo sudjenje na utakmici Igmana i Gradine,kakva lakrdija..... ekipa igmana nikakva, da se igralo još 3 dana ne bi dali gola..nevjerovatno ko će uc u PL,ovo je presmijesno
1 6
shzloshzlo
"u sudijskoj nadoknadi pogađa za 1:2"...koji je ovo put Gosku ove godine?..Nesto mi od ranije poznata ova recenica..kad ono igro onaj medjugorski klub....