Nogometaš GOŠK-a pljuvao sudiju, pa zaradio isključenje

GOŠK poražen u Banja Luci

Samir Mlaćo

Borac je u subotu sa minimalnih 1:0 savladao GOŠK iz Gabele, te prekinuo niz loših igara.

Gostima iz Gabele presudio je u trećoj minuti Kunić, a meč je obilježilo i dosta nervoze na terenu.

Domaći su zaradili četiri žuta kartona, a gosti dva, dok je crveni karton u 90. minuti zaradio Elvir Čolić.

Nekadašnji bek Željezničara zaradio je direktno isključenje, te će propustiti dvije, a možda i više utakmica, s obziom da je u zvaničnom izvještaju navedeno da je Čolić pljuvao u pravcu jednog od sudija.