Novi pogodak Misimovića u trijumfu Guizhoua

Miske pogodio u 2. minuti

Adnan Beganović

U okviru 25. kola kineskog fudbalskog prvenstva Guizhou Renhe je uz pogodak našeg Zvjezdana Misimovića na gostovanju sa 5:3 savladao Guangzhou.

Bosanskohercegovački reprezentativac Zvjezdan Misimović nastavio je sa dobrim igrama u dalekoj Kini.

Naime, Misimović je i danas bio jedan od najboljih igrača svoje momčadi, a dobru igru krunisao je pogotkom u 2. minuti.

Mismović je odigrao cijelu utakmicu, dok je nekadašnji bh. reprezentativac Zlatan Muslimović u igru ušao u 82. minuti umjesto Nana.

Nakon 25 odigranih kola momčad naših internacionalaca nalazi se na 3. mjestu tabele sa 41 osvojenim bodom, dok je Guangzhou petoplasirani sa 32 boda.