Novi poraz Bochuma, Zahiroviću ponovo drugo poluvrijeme

Prijateljska utakmica

Član njemačke Cvajte Bochum za koji nastupa naš Adnan Zahirović koplja je u prijateljskom meču danas ukrstio sa Borussijom M'gladbach, a rezultat je nakon 90 minuta glasio 2:0 u korist Borussije.

Sat vremena četvrtoplasirani tim Bundeslige nije uspijevao postići gol, a onda su u svega šest minuta postigli dva.

Prvi je bio djelo Raffaela u 60. minutu, da bi konačnih 2:0 postavio Mlapa šest minuta kasnije. Adnan Zahirović igrao je drugo poluvrijeme u poraženom timu.

Nurberg je na pripremama u Marbelli savladao tim Grasshoppersa minimalnim rezultatom, a jedini gol na utakmici bio je djelo Josipa Drmića u samom finišu.