Očajan meč Metalleghea i Viteza

Bez golova

Metalleghe i Vitez odigrali su jako loš meč u 6. kolu Lige za opstanak i na kraju nije bilo pobjednika (0:0).

Prvo poluvrijeme utakmice u Banjoj Luci donijelo je potpunu dominaciju Metalleghea.

Domaći fudbaleri su stvorili nekoliko opasnih prilika pred golom Viteza. Najviše se isticao Mirza Kovač, koji je imao tri dobra pokušaja, ali do gola nije mogao. Treba izdvojiti i šut Deaka nakon kornera, no i on je neprecizan.

Vitez u prvih 45 minuta nije napravio ništa pred protivničkim golom i oni su se odlučili u ovom meču igrati na nulu.

Nastavak ovog meča nije ponudio mnogo. Gotovo da nismo vidjeli ništa. Tek poneki pokušaj na obje strane bilo je sve što smo vidjeli u ovom meču i nije nikakvo čudo što su ovi timovi na samom začelju Premijer lige.

Ostalo je 0:0 do kraja i oba tima će voditi veliku borbu za opstanak.