Van Gaal "zapalio" Unitedove fanove

Old Trafford rekodno rasprodan za sezonu 2014/15

Manchester United prodao je svih 55 hiljada godišnjih ulaznica za prvenstvene utakmice Uniteda u sezoni 2014/2015.

Navijači Uniteda očigledno mnogo očekuju od sezone koja dolazi, a najviše im optimizam ulijeva dolazak Luisa Van Gaala na klupu. Ovo je rekordno brza rasprodaja godišnjih ulaznica nakon 2006. godine kada je rasprodato svih 76.000 gledalaca, ali ovaj put je 21 hiljada kapaciteta odvojena za gostujuće navijače kao i za lokalne Unitedovce koji će kupovati karte u zavisnosti od utakmice.

Manchester United je cijene svojih sezonskih ulaznica odlučio sniziti za 15% u odnosu na prošlu sezonu, a razlog tome je isprika publici zbog razočaravajućeg sedmog mjesta na tabeli što je ispod renomea kluba kakav je United.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.