Olimpic deklasirao Leotar na Otoci

Vukovi slavili sa 4:1

A. Haznadarević

U okviru 29. kola Premijer lige BiH, na stadionu Otoka su se sastali Olimpic i Leotar.

Pred oko 200 gledalaca na Otoci, domaći Olimpic je pregazio gostujuću ekipu Leotara sa 4:1.

Olimpic je iz prve ozbiljnije prilike u 14. minutu uspjeva doći do vodstva preko Harbe koji je sa nekih desetak metara uspio zatresti mrežu Leotara.

u 35. minutu odlično raspoloženi Harba pogađa iz slobodnog udarca za vodstvo Olimpica od 2:0, a sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Na samom početku drugog poluvremena sa nekih 18 metara lijepo pogodađa Smajić za veliko vodstvo Vukova od 3:0.

Samo četiri minuta kasnije Muharemović povečava vodstvo Olimpica na 4:0.

U 71. minutu Leotar je uspio doći do utješnog pogotka preko Lekića i taj rezultat je ostao do kraja meča.