Olimpic rutinski slavio protiv Maribora

Vukovi sigurni

Druga utakmica današnjeg programa ponudila je pobjedu Olimpica nad Mariborom rezultatom 2:0.

Olimpic na startu dolazi do vodstva, kada je Bukva matirao Cajnkoa koji je nakon šuta ovog mladog igrača bio nemoćan. Do kraja poluvremena dobra igra na obje sttrane, mnogo napada i lijepih poteza ali bez promjene rezultata.

U drugo poluvrijeme obje ekipe su ušle oprezno, većinom se igralo na sredini terena. Maribor je pokušavao preko krila doći do šanse za poravnanje, dko su Vukovi čekali svoju priliku za kontranapad da probaju podići svoje vodstvo.

To im pred kraj susreta i uspjeva kada Buljugić postiže gol za vodstvo od 2:0 i time stavlja tačku na ovu utakmicu.