Panathinaikos bolji od Wolfsburga

Prijateljski susret

Adnan Beganović

U prijateljskom susretu igranom u Austriji, grčki Panathinaikos je rezultatom 3:1 svladao Wolfsburg.

Grčka momčad mnogo je bolje ušla u susret i već u 8. minuti preko Gabriela došla je do prednosti.

Vukovi su do kraja poluvremena uspijeli poravnati. Strijelac izjednačujućeg gola bio je Dejagah u 38. minuti susreta.

Isti igrač još jednom je pogodio mrežu, no ovaj put vlastitu i to u 59. minuti. Gol za konačnih 3:1 i zasluženu pobjedu Panathinaikosa postiga je Rukavina u 70. minuti, a samo tri minuta kasnije isti igrač nije realizirao jedanaesterac.

Edin Džeko igrao je od samog početka susreta, dok Zvjezdan Misimović zbog povrede nije bio u sastavu.