Pandža za pobjedu Olimpica u malom gradskom derbiju

Premijer liga, 28. kolo

Fudbaleri Olimpica savladali su u 28. kolu Premijer lige BiH u malom gradskom derbiju ekipu Slavije s 1:0.

Prvo poluvrijeme donosi nešto bolju igru Slavije. Olimpic se čuvao za meč u finalu Kupa, te je Slavija imala više od igre.

Nekoliko šansi su stvorili u prvom poluvremenu, najbolju je imao Salković, a ali se na odmor otišlo bez golova.

Nastavak također donosi po nekoliko šansi na obje strane. Do tri boda Vukovi s Otoke stižu 10 minuta prije kraja, a pogodio je Dalibor Pandža za konačan rezultat susreta od 1:0.