PAOK konačno slavio

Muslimoviću 90 minuta

Teme:

PAOK je u Solunu, protiv Ergotelisa, u posljednjoj utakmici 23. kola grčke Superlige, slavio rezultatom 2:0.

PAOK je na svom Toumbasu ubilježio jedanaestu prvenstvenu pobjedu protiv uvijek neugodne ekipe Ergotelisa. Zanimljivo, Solunci su slavili nakon četiri uzastopna poraza.

Iskusni Čileanac u odbrani PAOK-a, Pablo Conteras, pogodio je u 17. minuti za vodstvo domaćih, a tri minute prije kraja, tačnije u 87. minuti, Stavros Tsoukalas je riješio sve dileme oko pobjednika.

Bh. reprezentativac Zlatan Muslimović odigrao je svih 90 minuta za pobjednički sastav koji sada ima 37 bodova i nalazi se na šestoj poziciji.