Partizan nanio prvi poraz Radničkom

JSL, 14. kolo

Aktualni prvaci Srbije, nogometaši Partizana, savladali su Radnički s 3:0 u derbiju 14. kola Jelen Superlige.

Radnički je do ove utakmice bio jedina momčad bez poraza u Srbiji, no i to se danas promijenilo. Gosti iz Kragujevca nisu mogli protiv prvaka u Beogradu. Partiza je slavio s uvjerljivih 3:0.

Strijelci za 'crno-bele' bili su  Vukić u 27. minuti, Anderson Marques u 48. i Ivanov u 61. minuti.

Vojvodina je iskoristila poraz Radničkom te se pobjedom nad Borcem (3:1) domogla treće pozicije na ljestvici.

Sva četiri gola postignuta su u drugom dijelu utakmice. Dvaput Ilić i jednom Bojović za Novsađane, te Radivojević za Borac.