Partizan zaustavljen u Banjici

JSL, 19. kolo

Partizan, aktuelni prvak Srbije, prosuo je dva boda na gostovanju u Banjici, odigravši tek 2:2 sa domaćom ekipom Rad.

Partizan je poveo u 16. minuti preko Tomića koji je iskosa s desne strane, s nekih 12 metara, pogodio mrežu "građevinara".

Rad je, potom, neočekivano došao do preokreta. Pajović je u 36. minuti pogodio za 1:1, a nekoliko minuta kansije Leković je donio veliko slavlje domaćim navijačima.

U 57. minuti Iliev je izjednačio na 2:2 i to se ispostavio konačan rezultat utakmice.

Partizan sada iam 50 bodova, šest više od Vojvodine i Crvene zvezde koja svoju utakmicu 19. kola igra danas od 19 sati protiv BSK-a.