City dovodi Nijemca

Pellegrini želi Draxlera na Etihadu

Edmir Škorić

Njemački reprezentativac Julian Draxler zanimljiv je Manchester Cityju.

Menadžer Cityja Manuel Pellegrini je osobno oduševljen Draxlerovim igrama i želi ga dovesti na Etihad.

Sjajni Nijemac trenutno igra u Schalkeu, a upravo taj njemački klub pokušava da dovede stopera Matiju Nastasića iz Cityja.

To bi moglo značiti da bi se klubovi mogli dogovoriti o razmjeni igrača uz eventualnu doplatu novca jedne od strana. 

Draxler je odigrao osam utakmica ove sezone u Bundesligi, postigao je dva gola uz jednu asistenciju.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti