Španski stručnjak, Pep Guardiola danas je i zvanično predstavljen na Allianz Areni, a na konferenciji za štampu je govorio na njemačkom jeziku.
Poznato je od ranije da je Pep kao pravi profesionalac vrijedno učio i radio na savladavanju novog jezika, a danas je pokazao da većih problema sa komunikacijom u Njemačkoj neće imati.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.