Petarda Lyona u Montpellieru za povratak na vrh

Nogometaši Lyona deklasirali su Montpellier u 28. kolu francuske Ligue 1.

Lyon ima velike ambicije ove sezone. Na Gerlandu žele da osvoje titulu, a na tom putu bezuspješno im se ispriječio Montpellier, koji je poveo na svom stadionu, a onda doživio debakl.

Barrios je u šestoj minuti bio strijelac za Montpellier, ali Lacazette s bijele tačke i Fekir okreću rezultat u korist gostiju već do kraja prvog dijela.

Fekir drugim golom u 72. minuti donosi sigurnijih 3:1 Lyonu, a zatim Barrios ne koristi penal u 81. minuti. Tolisso i Lacazette u sudačkoj nadoknadi donose sjajnih 5:1 u korist Lyona.