Lyonu mršavih 1:1 sa Ajaccionom

Pjanić: Lopta nije htjela ući u gol

Ekipa Lyona u prošlom je kolu na svom Gerlandu dočekala novajliju u Ligue 1 Ajaccion, te odigrala mršavih 1:1.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić u igru je ušao u drugom poluvremenu i iako nedovoljno oporavljen, uspio je upisati asistenciju za Lisandra Lopeza.

Međutim, mora se reći kako je Lyon svih 90 minuta bio mnogo bolji protivnik od Ajacciona. O tome govore i pogođene tri prečke i stativa, ali lopta jednostavno nije htjela ući u gol na kojem je stajao sjajni Meksikanac Guillermo Ochoa.

"Da je bio to neki drugi dan, pobijedili bi sa nekoliko golova razlike. Međutim, jednostavno nas nije išlo. Lopta nije htjela ući u gol", rekao je nakon susreta Pjanić.

Iako je odigrao pola sata protiv Ajaccia, Pjanićev nastup u sutrašnjem susretu Lige prvaka protiv Rubina iz Kazana je još uvijek pod velikim znakom pitanja.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije