Pjanić: Mislim da možemo biti među prve tri ekipe

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Miralem Pjanić vjeruje da njegova ekipa Rome može završiti među tri najbolje ekipe Serije A ove sezone.

Roma je proteklu sezonu, pod vodstvom sad već bivšeg trenera Luisa Enriquea, završila na razočaravajućem sedmom mjestu, ali je Pjanić blistao, te bio prvi asistent svoje ekipe.

Ipak, za narednu sezonu ciljevi su postavljeni više, a na kormilu tima Enriquea je zamijenio češki strunjak Zdenek Zeman.

"Mislim da je moja prva sezona u Italiji bila poprilično dobra, ali se nadam da ću naredne sezone igrati još bolje", kazao je Pjanić za zvaničnu stranicu Rome.

"Imamo novog trenera i do sada smo se svi već navikli na njegove metode rada. Mislim da ove sezone možemo biti jako dobri. Mislim da ćemo se na kraju boriti za jedno od prva tri mjesta u Seriji A", kazao je Pjanić.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AS Roma Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.