Mali princ nakon susreta sa gradskim rivalom
Pjanić: Razočarani smo večerašnjim rezultatom
Roma je večeras odigrali derbi Rima sa Lazijem, a susret je završen rezultatom 1:1.
Lazio je poveo u 16. minuti susreta golom Hernanesa nakon odlične asistencije Lulića. Roma je do izjednačenja došla u 56. minuti susreta.
Jedanaesterac za Vučicu izborio je Miralem Pjanić, a precizan je sa 11 metara bio Totti koji je tako izjednačio rekord po broju golova u derbijima.
Nakon susreta naš reprezentativac je rekao kako njegova ekipa nije zadovoljna remijem.
"Mi smo razočarani sa krajnjim rezultaom, jer smo u drugom poluvremenu imali mnogo dobrih šansi. U prvom poluvremenu smo bili nešto lošiji, ali u drugom smo pokazali da smo bolja momčad," rekao je Mali princ.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.