Povratak Malog princa na teren

Pjanić u konkurenciji za duel sa Palermom

Oporavak Malog princa teče jako dobro i naš reprezentativac bi mogao na teren jako brzo, već za vikend protiv Palerma. 

Prema pisanju talijanskog Corriere dello Sporta Miralem Pjanić će biti na raspolaganju treneru Vučice za utakmicu u Palermu. Nakon što je šef stručnog štaba Rome Andreazzoli obavio razgovore sa doktorima Rome dobio je zeleno svjetlo za povratak Pjanića na teren. 

 

Prema njihovim analizama jako je važno što Pjanić nije zaigrao protiv Grčke u Zenici, jer je tako uspio svoj oporavak sprovesti do kraja bez dodatnih posljedica. Pjanić bi tako nakon povrede koja je izgledala veoma ozbiljno mogao uskoro na teren na radost svih Bosanaca i Hercegovaca. 

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AS Roma Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.