
Menadžer fudbalskog kluba Željezničar Amar Osim boravio je proteklih dana u Fojnici, gdje je pregledao terene i dogovarao pripreme koje bi njegovi fudbaleri trebali obaviti u ovom gradu.
Sa menadžmentom "Reumal group-a" je Osim brzo utančio detalje pa je dogovoreno da "plavi" u Fojnicu doputuju 23. juna.
Fudbaleri i stručni štab bh. prvaka boravit će u luksuznim apartmanima "Aquareumala" u Fojnici, gdje bi se trebali zadržati sedam dana.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.