Pobjeda Spartaka: Movsisyan hat-trickom srušio Terek

20. kolo ruske lige

Moskovski Spartak je na svom terenu u okviru 20. kola ruske Premier lige savladao Terek sa 3:1.

Sjajnu partiju odigrao je Movsisyan koji je postigao sva tri gola za domaću ekipu.

Na prvi pogodak čekalo se svega dvije minute. Dzyuba je bio asistent pomenutom Movsisyanu.

U 28. minuti već je 2:0, a asistent sjajnom napadaču Spartaka bio je Ari. Sa dva gola prednosti za moskovsku ekipu se otišlo na odmor.

U nastavku su viđena još dva pogotka. U 76. Movsisyan postiže i svoj treći pogodak, a samo dvije minute kasnije Mauricio postavlja konačnih 3:1.

Spartak će nakon ove pobjede na tabeli prestiči svog današnjeg protivnika.