Pobjede Valencije i Villarreala

Primera

U prva susreta 11. kola španske fudbalske Primera lige, obje pobjede zabilježile su domaće ekipe.

Valencija je na svojoj Mestalli dočekala Getafe, te zabillježila pobjedu rezultatom 3:1. Feghouli je doveo Šišmiše u prednost u 12. minuti, ali je Castro izjednačio 11 minuta kasnije.

Feghouli je svojim drugim golom u 25. minuti vratio prednost Valenciji, a konačan rezultat od 3:1 postavio je Arduiz u 76. minuti.

Villarreal je na El Madrigalu konačno došao do pobjede. Žrtva je sa 2:0 bio Rayo Vallecano, a strijelci za Žutu podmornicu su bili Soriano i Valero.