Podjela bodova na AWD-Areni

Hannover - Mainz 1:1

Hannover nakon što se plasirao u Evropsku ligu, nije uspio na svom terenu savladati Mainz. Susret je završen bez pobjednika (1:1).

Sami Allagui šokirao je domaće navijače na AWD-Areni već u 2. minuti. Asistirao mu je Marcel Risse.

Hannover je nakon primljenog gola dominirao na terenu, a domaći u nakon pola sata igre uspjevaju doći do izjednačenja. Na asistenciju Konstantina Rauscha pogodio je Mohammed Abdellaoue.

U nastavku susreta nastavila se dominacija domaće ekipa, međutim do posljednjeg sudijskog zvižduka ostalo je 1:1. Hannover je pred 40420 gledalaca osvojio bod protiv Mainza.