Podjela bodova u susretu Villarreala i Malage

Španska liga, 22. kolo:

Villarreal i Malaga podijelili su danas bodove u okviru 22. kola španske La Lige.

Ovaj susret na kraju je završen rezultatom 1:1, a prvi su do prednosti došli gosti iz Andaluzije. Za vodstvo Malage se u 14. minuti pobrinuo  Charles, da bi u 62. minuti stvari na početak vratio Bruno pogotkom s bijele tačke.

To je, kasnije će se ispostaviti, bio ujedno i posljednji pogodak na utakmici s kojim je domaćin izbjegao poraz.

Villarreal je od 71. minute igrao s igračem manje zbog direktnog crvenog kartona za Soriana, ali Malaga to nije uspjela da iskoristi i pobijedi, štaviše, mogla je da ostane i bez boda.

Nakon ovog remija Villarreal se nalazi na šestoj poziciji, dok je Malaga na 14. mjestu.