
Pomoćni teren Stadiona Grbavica uskoro će zasjati u novom, ljepšem ruhu. Obnova i rekonstrukcija pomoćnog terena počela je krajem proteklog mjeseca, a završetak radova predviđen je za sredinu jula.
Novina je da će, u budućnosti, pomoćni teren biti proširan i sastojati se iz dva dijela. Na glavnom dijelu trenirat će prvi tim Željezničara, dok će na manjem trenirati mlađe kategorije. Treba istaći da će izuzetno uspješne generacije Željinih juniora i kadeta od sada svoje utakmice igrati na glavnom pomoćnom terenu.
Vrijedno se radi i na "ušminkavanju" pratećih stvari oko terena, pa će tako zaštitne ograde i mreže biti obnovljene dok će se na teren postaviti potpuno nova drenaža.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.