Nakon što je menadžer Manchester Uniteda David Moyes pokazao veliki interes za angažovanje Juana Mate iz Chelseaja, Crveni đavoli će navodno pokušati da dovedu i fudbalera Basela Mohameda Salaha.
Egipatski Messi, kako zovu Salaha, prethodno je bio u interesu Liverpoola, ali do dogovora s Baselom nije došlo. U trku za Salaha se uključio i United, koji će navodno ponuditi sumu od osam miliona funti za fantastičnog fudbalera.
Navodno se čeka samo zeleno svjetlo vlasnika Uniteda kako bi ponuda bila i zvanična, a svakako bi Salah bio za Crvene đavole veliko pojačanje u nastavu sezone.
Ako bi pored njega uspjeli dovesti i Juana Matu, United bi ušao mnogo jači u nastavak sezone, a s obzirom na to da se najtrofejnijem engleskom klubu uskoro vraća i fantastični Robin van Persie, nema sumnje da bi Crveni đavoli konačno krenuli prema vrhu Premiershipa, gdje su godinama suvereno vladali.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.