Postiga donio pobjedu Zaragozi

Primera

Danas je utakmicom između Real Sociedada i Celte iz Viga nastavljena sezona u španskoj Primeri.

Lucas je u 49. minuti doveo goste u Viga u prednost, ali je potom Agirretxe sa dva gola u 54. i 61. minuti donio preokret i pobjedu Sociedadu.

Espanyol je poražen u Barceloni od Zaragoze rezultatom 2:1. Domaći su poveli dvije minute prije kraja prvog dijela golom Vazqueza, ali je u 50. minuti Albin isključen, što su gosti kasnije iskoristili.

Prvo je u 51. minuti Apono golom sa bijele tačke izjednačio rezultat, da bi u posljednjim trenucima meča Helder Postiga donio pobjedu Zaragozi.
2-1 Celta vigo by arif_165