Posušje slavilo u Stocu, remi Tomislava i Sloge iz Ljubuškog

A. Beganović

Danas je počelo prvenstvo u Drugoj ligi Jug, a odigrana su dva susreta. Posušje je s minimalnih 1:0 savladalo Stolac, dok su Tomislav i Sloga iz Ljubuškog podijelili bodove (1:1).

Fudbaleri Posušja su pobjedom otvorili sezone, a za vrijedna tri boda u Stocu pogodak je postigao Ivan Mandurić u 57. minuti.

Tomislav i Posušje su odigrali susret bez pobjednika. Domaćin iz Tomislavgrada je u 37. minuti pogotkom Dragana Serdarušića stigao do prednosti, da bi u 59. minuti Nedžad Serdarević pogodio za konačnih 1:1.

Sutra se sastaju Kupres - Višići, Šujica - Blagaj, Brotnjo - Sloga, Grude - Iskra, te Klis - Kamešnica.