Prekrasan gol Geisa za pobjedu Fürtha u Nürnbergu

Sjajan gol

Fudbaleri Greuther Fürtha savladali su u posljednjem susretu 30. kola Bundeslige na gostovanju Nürnberg rezultatom 1:0.

Iako je Nürnberg većim dijelom susreta bio bolji rival, na kraju su gosti došli do pobjede u ovom susretu. Do vodstva su gosti stigli u 27. minuti susreta kada je prekrasan gol postigao Johannes Geis za vodstvo od 1:0, što je bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

U nastavku su domaći fudbaleri dominirali. Imali su vie od igre, stvarali su prilike, ali je Fürth uspješno odolijevao napadima Nürnberga do samog, kraja pa su stigli do tri boda u ovom susretu.