Premijer ligu izborila i Mladost iz Velike Obarske

Šampion Prve lige RS

Pored Viteza, od sljedeće godine u Premijer ligi Bosne i Hercegovine igrat će i Mladost iz Velike Obarske.

Mladost je u Zvorniku s 2:1 savladala Drinu i kolo prije kraja ima sedam bodov apednosti u odnosu na Slogu iz Doboja. Gosti su poveli u 37. minuti, a Vasić je pogodio s bijele tačke.

Na isti način domaćin dolazi do poravnanja, a strijelac sa bijele tačke bio je Ninić. U 79. minuti Krezović pogađa iz slobodnjaka za veliko slavlje Obarčana, a Zvorničani nisu iskoristili penal u samom finišu utakmice.

Iz Prve lige RS ispao je Ljubić, kojeg je pred njegovim navijačima savladala višegradska Drina.