Prljača: Pobijediti Vitez na otvaranju sezone

U Travnik stiže novi premijerligaš

Prljača: Pobijediti Vitez na otvaranju sezone

Nogometaši Travnika predvođeni novim trenerom Edinom Prljačom na otvaranju prvenstva na Piroti će ugostit novajliju Premijer ligi, ekipu NK Vitez.

S obzirom na blizinu ova dva grada postoji veliki rivalitet tako da se očekuje dobra utakmica sa dobrom posjetom na tribinama.

"Kao i svaki trener priželjkujem pobjedu na otvaranju sezone pred domaćom publikom. Momci su dobro odradili pripremni period, tako da mi to daje pravo da kažem da su fizički spremni za ovaj susret. Uvjeren sam da će stadion biti dobro popunjen s obzirom da se igra komšijski derbi i nama ništa drugo ne preostaje osim da idemo na tri boda protiv Viteza pred našim navijačima, koje ovom prilikom pozivam da dođu u što većem broju da nas podrže", izjavio je Prljača.

"Što se tiče igračkog kadra, svi su spremni, sve igrače imamo na raspolaganju. S obzirom da smo radili po velikim vručinama, sreća je bila naš saveznik, tako da su povrede zaobišle sve igrače i svi su spremni. Sastav ekipe koja će poćeti susret trenutno ne znam, još uvijek postoji prilika da se neko nametne, tako da ću sastav odrediti pred sam početak susreta", dodao je trener Travnika.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.