
Klubovi nisu bili zainteresirani
Projekt "Derbi kola" više ne postoji
Projekt pod nazivom "Derbi kola" koji su zajedno radili Euromedija i BHT danas je definitvno doživio svoj krah, tako da ljubitelji Premijer lige do kraja prvenstva sasvim sigurno putem malih tv ekrana neće vidjeti više niti jednu utakmicu.
"Gotovo je. Pokušali smo, davali smo sve od sebe, ali nije išlo. Jednostavno smo došli u takvu situaciju da moramo prekinuti projekt", rekao je za SportSport.ba direktor projekta Irhad Kovačević i dodao.
"Čelik i Sarajevo promijenili su termine odigravanja utakmica koje smo trebali prenositi u naredna dva kola. Ponudili smo im alternativne termine, ali nisu ih htjeli prihvatiti. Očigledno je da klubovima nije u interesu da ovaj projekt opstane i zbog toga smo odlučili odustati od svega."
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.