Promašaj s meča Metz - PSG danas se uveliko prepričava

Šta mu bi?

Teme:

PSG je sinoć u petom kolu francuske Lige 1 sa 5:1 deklasirao Metz.

Parižani su briljirali, preko Cavanija, Mbappea i Neymara ostvarili su još jednu pobjedu, mada je Metz prvih 45 minuta držao povoljnih 1:1.

Isključenje Assou-Ekotta je prelomilo u korist gostiju, koji su potom zabili četiri gola.

Iako je Mbappe debitovao, pa na debiju postigao pogodak i asistirao, ali i iznudio prekršaj za isključenje Metzovog igrača, slavu je pokupio Riviere, strijelac jedinog gola za domaće.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Mogoa se proslaviti u nastavku utakmice i opet pogoditi, ali umjesto toga je uslijedio teško objašnjiv promašaj. Golman PSG-a Areloa napravio je kardinalnu grešku, no RIviere je promašio prazan gol.