PSG uz dosta problema do nove pobjede

Parižani bolji od Nice

Teme:

U susretu 25. kola francuske Ligue 1 PSG je uz dosta problema savladao Nicu (2:1).

Parižanima fali dosta bitnih igrača i to je jedan od razloga što su Parižani teško došli do pobjede.

Uspjeli su povesti nakon 22 minute pogotkom Draxlera, ali Rony Lopes je u 50. minuti zakucao u mrežu domaćina nakon velike greške PSG-ove odbrane.

Pri 1:1 je gost čak imao dobre šanse da povede, a kada ih nije iskoristio, uslijedila je kazna. U 76. minuti Icardi je ubacio, a Kean glavom pogodio za trijumf domaćina.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

PSG se vraća na prvo mjesto s 54 boda, ali isti broj bodova ima i Lille, koji ima utakmicu manje, dok je treći Lyon s 52 boda i također utakmicom manje od PSG-a.