PSG utrpao šest komada Lilleu

Ligue 1

Teme:

PSG je u 34. kolu francuske Ligue 1 deklasirao Lille sa 6:1.

Očekivalo se više neizvjesnosti, no nakon svega četiri minute PSG je vodio 2:0 na Parku prinčeva.

Maxwell je već u prvoj minuti načeo nemoćne goste, a Cavani u četvrtoj povisio na 2:0.

Treći gol postiže Lavezzi u 28. minuti, potom Argentinac u 43. postiže drugi svoj pogodak za 4:0 na poluvremenu.

Lille preko Baše smanjuje u 59. minuti, a Cavani u 73. s penala zabija za 5:1, da bi konačnih 6:1 postavio Lavezzi trećim golom u 77. minuti.

PSG dijeli prvo mjesto sa Lyonom. Obje ekipe imaju po 65 bodova, ali PSG ima utakmicu manje.