Niko nije smio tražiti Gerrardov dres
"Debeli" zaprijetio saigračima da on želi dres legende Redsa
Najsnažniji fudbaler na svijetu, Adebayo Akinfenwa, zabio je za svoj Wimbledon u meču FA Cupa protiv velikog Liverpoola, alo je njegova ekipa poražena sa 2:1.
Prije duela u FA Cupa Akinfenwa je javno kazao da će oni saigrači koji budu željeli dres Stevena Gerrarda imati problem sa njim, jer je on dres legende Redsa želio za sebe.
Nakon utakmice u kojoj je bio strijelac, fudbaler koji na benču diže 180 kilograma je na društvenim mrežama podijelio fotografiju, držeći Liverpoolovu osmicu uz zadovoljni smiješak,a kapiten kluba sa Anfielda našao je vremena i da mu se potpiše na dres.
"Nikada ovoliko nisam trčao i jurio, na kraju mi se ispunila želja, dobio sam Gerardov dres i potpis", rekao je ovaj osvjedočeni navijač Redsa.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.