FIFA-in agent, Andrea Bonometti:

"Pjanić nije pokazao svoj puni potencijal zbog trenera"

Igrači Rome privlače veliku pažnju fudbalske javnosti u ovom ljetnom prelaznom roku. 

Najveće interesovanje vlada za Danielea De Rossija, Marquinhosa i našeg reprezentativca, Miralema Pjanića kog u svojim redovima navodno žele Tottenham i Barcelona.

FIFA-in agent, Andrea Bonometti je u intervjuu za italijanske medije prokomentarisao stanje u Romi te se dotakao i našeg reprezentativca koji prema njegovom mišljenju još uvijek nije dostigao svoj vrhunac zbog problema sa trenerom.

"Mislim da Pjanić u ove dvije godine nije pokazao svoj puni potencijal. To je dijelom tako zbog problema koje je imao sa trenerom. Bosanac je sjajan igrač i posjeduje veliki talenat", rekao je Bonometti.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
AS Roma Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.