"Presretan sam zbog golova, ali samo se finale računa"

Lewandowski nakon pobjede nad Realom

Robert Lewandowski je večeras protiv Real Madrida odigrao utakmicu karijere. Utrpao je Kraljevima četiri gola u veličanstvenoj pobjedi Borussije Dortmund rezultatom od 4:1.

Poljski napadač je nakon meča bio presretan sa svoja četiri gola, ali je istakao kako se na kraju samo finale računa.

"Presretan sam nakon ova četiri pogotka, ali samo se plasman u finale računa na kraju. Mi smo tom cilju posvećeni. Real je u prvom poluvremenu igrao jako dobro. Mi u nastavku  utakmice preuzeli apsolutnu  kontrolu na terenu. Mislim da smo na kraju zasluženo pobijedili", rekao je Lewandowski.

Revanš susret između Reala i Borussije igra se narednog utorka.