Racing u Andaluziji prekinu seriju poraza

Villarreal slavio u Madridu

Završene su i posljednje dvije utakmice nedjeljnog programa 30. kola španske Primere.

Betis je na Benito Villamarin stadionu u Sevilli ugostio Racing Santander. Posljednjeplasirana momčad prvenstva na kraju se iz Andaluzije vratila s jednim vrijednim bodom.

Roque Santa Cruz je domaće doveo u vodstvo nakon 18 minuta igre, ali je Urugvajac Christian Stuani, koji je ušao samo pet minuta ranije, u 79. pogodio za konačnih 1:1.

Ovim rezultatom, odnosno osvojenim bodom, Racing je prekinuo svoj neugodni niz od četiri poraza.

Villarreal je tri boda osvojio na gostovanju u Madridu, savladavši s 2:0 Rayo Vallecano. Strijelci za Žutu podmornicu bili su Ruben u 29. minuti te Angel Lopez u 85. minuti.