Radnički na Jošiku srušio i Budućnost

Radnički slavio s 3:1

Adnan Beganović

U okviru 14. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine Radnički je u Luakvcu sa 3:1 savladao Budućnost.

Izabranici Darka Vojvodića nastavili su sa dobrim partijama. Danas su na Jošiku savladali Budućnost, te su se tako učvrstili u gornjem dijelu tabele.

Do 35. minute na Jošiku nije bilo golova, a onda je Mirza Bekić doveo domaće do prednosti. Sa minimalnih 1:0 za Radnički otišlo se na odmor, da bi u prvom napadu drugog poluvremena Semir Slomić udvostručio prednost prvoligaša iz Lukavca.

U 65. minuti Igor Sliško vraća tračak nade gostima iz Banovića, no u sudijskoj nadoknadi Jamin Jaranović pogađa za konačnih 3:1.