Radnik bez prava na kiks

Imperativ pobjede protiv Travnika

Radnik bez prava na kiks

Za fudbalere Radnika utakmica protiv Travnika ima ogroman značaj. Samo jedan bod iz tri utakmice ne dozvoljava igračima iz Semberije da mogu praviti bilo kakve kalkulacije.

"Izbora nemamo i pobjediti moramo. Pravo na kiks više nemamo i sada nam se pobjeda nameće kao imperativ. I Travnik poput nas nije dobro počeo sezonu, pa nam i to ne ide na ruku jer će sigurno i oni tražiti bodove kako bi nadoknadili ono što su propustili u protekle tri utakmice", rekao je defanzivac Marko Jevtić.

 

Prvotimac iz Bijeljine zna i recept za uspjeh.

 

"Moramo hladne glave da uđemo u utakmicu i da od prvog minuta zaigramo ofanzivno, jer gosti bi bili zadovoljni i sa jednim bodom. Moramo zagospodariti terenom", rekao je Jevtić.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

 

Trener Nestorović neće moći da računa na napadača Zorana Nikića koji je i Širokom Brijegu zaradio isključenje.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti