Radnik i Drina u osmini finala
Radnik i Drina u osmini finala Kupa BiH

Šesnaestina finala Kupa BiH

Fudbaleri bijeljinskog Radnika i zvorničke Drine izborili su plasman u osminu finala Kupa BiH nakon današnjih mečeva šesnaestine finala.našeg najmasovnijeg takmičenja. Bijeljinci su ugostili Hajduk iz Orašja i slavili sa 2:0, ali su do trijumfa došli tek u finišu. Izabranici trenera Nikole Bale prvi gol postigli su u 80. minutu, a strijelac je bio Pavić.
Kada se očekivao kraj utakmice, tačnije u 90. minutu plasman među 16 najboljih ovjerio je Sušić.

Drina je gostovala Tomislavu, a rezultat je nakon 90. minuta bio 1:1. Prema propozicijama takmičenja pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u čemu su uspješniji i s(p)retniji bili Zvorničani koji su slavili sa 7:6.
Ostali mečevi 1/16 finala Kupa BiH na rasporedu su u srijedu.