
Okončana sezona u Prvoj fudbalskoj ligi RS
Radnik iz Bijeljine u Premijer ligi!
Danas su odigrane utakmice posljednjeg 26. kola Prve lige Republike Srpske, a novi premijerligaš je Radnik iz Bijeljine.
Radnik iz Bijeljine danas je na gostovanju kod Drine HE ovojio bod (1:1), što mu je bilo dovoljno za plasman u premijerligaško društvo.
Drugoplasirana Sloga slavija je na gostovanju kod Proletera (3:0) i prvenstvo je okončala na drugom mjestu sa bodom manje od Radnika.
Prvu ligu su napustili Proleter i Laktaši, dok će Sloboda u razigravanje za ostanak u prvoligaškom društvu.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.