Radnik pregazio Olimpic na Otoci

Težak poraz Olimpica

Fudbaleri Radnika pobijedili su kao gosti Olimpic 3:0 u susretu 8. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Sasvim zasluženo su gosti iz Bijeljine došli do pobjede protiv danas veoma nemoćnog Olimpica.

Sve je bilo jasno već u prvom poluvremenu, kada su gosti postigli dva pogotka. Nakon dosadnog uvoda u meč u kojem nismo mogli vidjeti ništa, Radnik u 18. minuti stiže do vodstva. Demir Peco je ubacio s lijeve strane, Ratko Dujković loše reaguje, a Marko Obradović je na pravom mjestu za prednost gostiju od 1:0.

Nastavio je sjajni Peco da muči odbranu domaćih. Kreirao je šansu za Vasića koji promašuje kompletan gol s pet metara, da bi na drugoj strani Lelić i Regoje bili u dobrim šansama, ali nisu bili precizni.

Do drugog gola gosti dolaze u 39. minuti. Asistent je ponovo Peco, a Janković je strijelac za sigurnih 2:0.

Nastavak meča nije ponudio mnogo. Radnik se zatvorio, čekali su svoju šansu iz kontri, ali Olimpic nije uspio ništa napraviti u fazi napada.

Do kraja je Deni Simeunović uspio da završi posao, te je u 84. minuti meča pogodio za konačnih 3:0.