Radnik prekinuo seriju nepobjedivosti Krupe

Trijumf Radnika

Fudbaleri Radnika pobijedili su Krupu s 3:1 u utakmici 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Sve do samog finiša prvog poluvremna nije bilo previše uzbuđenja, da bi u tri minute bila postignuta dva gola.

Gosti iz Krupe su prvi stigli do gola. Igrala se 43. minuta kada mrežu Mladena Lučića pogađa Saša Kajkut za prednost od 1:0.

Ipak, radost gostiju nije dugo trajala. U prvoj minuti nadoknade Dušan Martinović pogađa za izjednačenje rezultata na 1:1.

Nastavak meča ponudio je nešto bolju igru Radnika. Okić je bio najopasniji po gol gostiju, ali napadač domaćih nije precizan.

Ipak, u 75. minuti Radnik dolazi do pobjede. Samo što je ušao u igru Deni Simeunović je pogodio za vodstvo domaćeg tima od 2:1.

Sve dileme oko pobjednika riješio je Velibor Đurić, koji je u 86. minuti pogodio za konačan rezultat susreta od 3:1.

Krupa je tako konačno izgubila jedan meč Premijer lige i to nakon pet utakmica bez poraza.