Rahimić: Gradini je svejedno gdje i protiv koga igra

Mostarci dočekuju fenjeraša

Rahimić: Gradini je svejedno gdje i protiv koga igra

Šest bodova osvojenih uoči reprezentativne pauze donijeli su mir u Veležovu svlačionu. 

Sa mnogo manje pritiska nego prethodno Velež će ugostiti Gradinu, tim koji su svi davno prežalili, ali i tim koji u posljednje vrijeme postaje sve opasnija nagazna mina. Osjetio je to Dragan Jović na svojoj koži, a Ibro Rahimić sa optimizmom gleda ka suboti.

 

"Od samog starta meča misli i želje moraju biti usmjerene samo na pogotke u mreži Gradine. Želja mi je da ih postignemo što više. Drugi recept ne postoji," kaže Ibro Rahimić, dodajući:

 

"Poletan su tim. Momci su željni dokazivanja, većina ih po prvi put igra Premier ligu. Svejedno im je igraju li kući ili u gostima i protiv koga igraju."

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

 

Rahimić je tokom dvosedmične pauze pojačao ritam rada. Iako je u planu bila prijateljska utakmica do toga ipak nije došlo. U Bijelom Polju igrali su igrači koji će se po svemu sudeći suprostaviti Gradini i rezervisti.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Velež Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.