Nogometaši Mladosti iz Kaknja specijalizirali su se za neriješene rezultate u Premijer ligi, izabranici Ibre Rahimića u devet odigranih kola šest puta su igrali utakmicu bez pobjednika.
Danas su u Zenici odigrali 1:1 protiv sjajne tuzlanske Slobode, a pogodak su primili u 92. minuti, te tako ostali bez druge pobjede u Premijer ligi.
Nakon utakmice strateg Mladosti Ibro Rahimić nije bio zadovoljan kako su ispustili pobjedu, nad sjajnom Slobodom.
"Naši bočni igrači nisu odradili ono što smo se dogovorili u svlačionici, pustili smo previše Slobodu da igra svoju igru. Falila su nam dva veoma važna igrača Karahmet i Kovač, koji bi bolje zatvorili tu lijevu stranu. Igrači su bili na zavidnom nivou, poveli smo 1:0. imali smo šansu, mislim da je bio čist penal nad Šišićem, to je već peti nedosuđeni kazneni udarac za našu ekipu u ovoj sezoni. Neću komentarisati ništa, meni je s klupe izgledalo da je bio penal, a to bi sigurno riješilo današnju utakmicu. Slobodi čestitam na osvojenom bodu, sjajna su ekipa i dugo nisam vidio tako dominantnog napadača u skoku kao što je njihov Ahmetović, mi imamo visoke stopere Isakovića i Čovića, ali on je stvarno sjajan u tom segmentu", kazao je Rahimić.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.