Rahimić sa klupe odgledao trijumf CSKA nad Amkarom

7. kolo Premier lige Rusije

Momčadi moskovskog CSKA i Amkara odigrale su danas susret 7. kola Premier lige Rusije, a pobjedu je na kraju ubilježio domaćin rezultatom 2:1. Naš Elvir rahimić je utakmicu odgledao s aklupe za rezervne igrače.

Na samom otvaranju susreta uslijedio je šok za domaće navijače. Amkar je poveo već u prvoj minuti preko Pejeva  kom je asistirao Jakubko.

Ipak, u 23. minuti susreta Doumbia je poravnao rezultat na asistenciju Berezutskog, a sa 1:1 se otišlo i na odmor.

Pogodak za konačnih 2:1 postigao je Musa 15-ak minuta pred kraj susreta.